Praca

iMeriTrading poszukuje Przedstawicieli & Partnerów Handlowych z Polski, Czech i Słowacji do współpracy i sprzedaży produktów marki:

 Muscle Products Corp. (MPC) & Lubtech MT-10® The Strength in Lubrication®.

Zapraszamy do współpracy firmy i osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą zdolne do stworzenia własnej sieci stałych odbiorców przemysłowych i motoryzacyjnych charakteryzujących się powtarzalnością zapotrzebowania na oferowane produkty. Osoby umiejące rozpoznać potrzeby klienta, przedsiębiorcze, odpowiedzialne, uczciwe, skłonne do inwestowania czasu i pieniędzy niezbędnych do zbudowania biznesu w właściwy sposób.

Region cała Polska, Czechy, Słowacja | Przedstawiciel & Partner Handlowy.

Podstawowe zadania:
* dbanie o rozwój sprzedaży,
* nawiązywanie nowych kontaktów z Klientami,
* aktywna promocja oferowanych produktów.

Wymagania:
* łatwość nawiązywania kontaktów handlowych,
* działalność gospodarcza | płatnik podatku VAT,
* dobra organizacja pracy i samodzielność,
* odpowiedzialność i uczciwość,
* chęci rozwoju.

Oferujemy:
* współpracę w profesjonalnym i międzynarodowym środowisku,
* wsparcie marketingowe i organizacyjne,
* produkty najwyższej jakości dostępne tylko dla wybranych P & PH,
* współpracę w branży, w której kryzys nie przeszkadza a pomaga w sprzedaży (duże oszczędności przy stosowaniu oferowanych środków),
* szkolenia z zakresu doboru olejów i smarów (MPC) & Lubtech MT-10®
* premię za dobrą realizację zadań.

Stereotypowo kobiety niechętnie aplikują na oferty pracy kierowane bardziej do mężczyzn. Mimo, że znakomicie radzą sobie z budowaniem dobrych relacji z klientami są zaangażowane, sumienne i odpowiedzialne – niestety nieliczne w branż. Proszę pamiętać, że nie trzeba się wybitnie znać na środkach smarnych, żeby z sukcesem zajmować się ich sprzedażą.

Prosimy o przesyłanie przemyślanych i poważnych odpowiedzi z informacją na temat obecbie prowadzonej działalności na adres: sales@imeritrading.pl

” Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wizerunku w celu realizacji procesu rekrutacji i na potrzeby przyszłych rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.)”.

Wyrażam zgodę 

” Wyrażam zgodę na wykorzystywanie podanego przeze mnie adresu e-mail oraz numeru telefonu w celu marketingu bezpośredniego oferty handlowej iMeriTrading przy wykorzystaniu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i/lub automatycznych systemów wywołujących”.

Wyrażam zgodę 

* Pola oznaczone są obowiązkowe