SL-10 Oil Can Lubricant™

SL-10 Oil Can Lubricant™ smar przemysłowy w postaci sprayu, olej penetrujący, odrdzewiacz. Do zastosowań w przemyśle i motoryzacji przy ekstremalnych ciśnieniach i temperaturach.

SL-10 Oil Can Lubricant™ – zawiera koncentraty środków Metal Treatment MT-10® oraz PL-10 Power-Lift Grease™ zwiększając właściwości smarne tego produktu.

SL-10™ – przekracza właściwości smarne innych smarów w sprayu utrzymując przy tym swoją świetną jakość w szczególnie wilgotnych warunkach gdzie panuje zwiększone ryzyko korozji. Przenikając w trudno dostępne miejsca.

SL-10™ zapewnia szybkie i długotrwałe smarowanie elementów metalowych w szerokim zakresie zastosowań przemysłowych a przede wszystkim w przemyśle motoryzacyjnym oraz do codziennego użytku w naszych domach. SL-10™ stanowi doskonałą ochronę przed rdzą i korozją szybko przenikając w głąb zastałych i zardzewiałych mechanizmów.

ZALETY: Zapewnia długotrwałą ochronę przed rdzą i korozją, doskonale przenika i smaruje głębokie i z reguły niedostępne obszary.

ZASTOSOWANIA: Mechanizmy metalowe, ścierne powierzchnie metalowe,układy łańcuchowe, dyski i tuleje, łożyska, układy pasowe, zawiasy i przeguby, narzędzia, przekładnie,liny stalowe, sprzęgła, przenośniki, roboty, automatyczne linie produkcji, koła zębate, zardzewiałe śruby i wkręty, doskonała ochrona przy długoterminowym składowaniu.

Wszelkiego rodzaju zastosowania w przemyśle wymagające smarowania, szczególnie w trudno dostępnych miejscach, w przemyśle samochodowym.

Strona w trakcie aktualizacji.