Smar przemysłowy w postaci sprayu, olej penetrujący, odrdzewiacz. Do zastosowań w przemyśle i motoryzacji przy ekstremalnych ciśnieniach i temperaturach.

Penetrating Oil SL-10™ – zawiera koncentraty środków Metal Treatment MT-10® oraz PL-10 Power-Lift Grease™ zwiększając właściwości smarne tego produktu.

SL-10™ – przekracza właściwości smarne innych smarów w sprayu utrzymując przy tym swoją świetną jakość w szczególnie wilgotnych warunkach gdzie panuje zwiększone ryzyko korozji. Przenikając w trudno dostępne miejsca.

SL-10™ zapewnia szybkie i długotrwałe smarowanie elementów metalowych w szerokim zakresie zastosowań przemysłowych a przede wszystkim w przemyśle motoryzacyjnym oraz do codziennego użytku w naszych domach. SL-10™ stanowi doskonałą ochronę przed rdzą i korozją szybko przenikając w głąb zastałych i zardzewiałych mechanizmów.

Zalety:

Zapewnia długotrwałą ochronę przed rdzą i korozją, doskonale przenika i smaruje głębokie i z reguły niedostępne obszary.

Zastosowanie:

Mechanizmy metalowe, ścierne powierzchnie metalowe, układy łańcuchowe, dyski i tuleje, łożyska, układy pasowe, zawiasy i przeguby, narzędzia, przekładnie ,liny stalowe, sprzęgła, przenośniki, roboty, automatyczne linie produkcji, koła zębate, zardzewiałe śruby i wkręty, doskonała ochrona przy długoterminowym składowaniu.

Wszelkiego rodzaju zastosowania w przemyśle wymagające smarowania, szczególnie w trudno dostępnych miejscach, w przemyśle samochodowym.

Technologia Muscle™ może być impulsem i szansą dla wielu podmiotów gospodarczych.

Nawet gdybyś brał(-a) pod uwagę wiele innych, produkty Muscle™ są jedynymi, które naprawdę chcesz kupić. […].

Serwis w trakcie aktualizacji. Mamy nadzieję, że wkrótce tu wrócisz.