IMERITRADING jest firmą handlową ukierunkowaną na wprowadzanie zaawansowanych technologii na rynek krajowy i eksport towarów z Polski za pośrednictwem głównego kontrahenta Calx® Trading Inc. | U.S.A. & Egypt.

Podstawą działalności IMERITRADING jest wdrażanie, promowanie, importowanie na polski rynek oryginalnych, specjalistycznych środków smarnych Muscle Products Corp. (MPC)

(MPC) jest pionierem i jednym z wiodących wytwórców nowoczesnej technologii olejów i smarów oraz dodatków wzbogacających do środków smarnych w U.S.A. od 1985 r. Produkowane przez (MPC) preparaty są szeroko stosowane prawie na całym Świecie.

Wysoka jakość, szeroki asortyment, sprawna dystrybucja oraz duża rozpoznawalność w wielu krajach sprawiają, że produkty Muscle™ LUB-Tech MT-10® są chętnie kupowane zarówno przez przedsiębiorstwa jak i odbiorców indywidualnych.

Mając na uwadze powodzenie z jakim są stosowane m.in. w przemyśle samochodowym, kolejowym, maszynowym i sektorze zbrojeniowym jesteśmy przekonani, że szybko znajdą stałych i wiernych odbiorców w Polsce, Słowacji i Republice Czeskiej.

Produkty Muscle™ LUB-Tech MT-10® spełniają najostrzejsze normy bezpieczeństwa, higieny pracy, ochrony środowiska oraz wszelkie reżimy produkcji wymagane przez współczesne procesy produkcyjne co poparte jest odpowiednimi Certyfikatami.

Jeśli zależy Państwu na najwyższej jakości olejów i smarów gwarantującej niezawodną pracę używanych przez Państwa maszyn, urządzeń czy pojazdów oraz zwiększeniu wydajności i efektywności, wydłużenie czasu eksploatacji, obniżeniu kosztów energii to nasza oferta spełni Państwa oczekiwania za możliwie najniższą cenę przynosząc realne oszczędności parku maszynowego i obniżając koszty działalności Firmy.

IMERITRADING dostarczy pełen asortyment niezawodnych, markowych produktów Muscle™ dzięki, którym Państwa Firma będzie osiągać jeszcze większą satysfakcję z dynamicznego rozwoju.

Naszym priorytetem w działaniu jest zapewnienie obecnym i przyszłym klientom obsługi na najwyższym poziomie, ciągły rozwój poszerzający wiedzę i kompetencje, profesjonalizm, zaufanie i uczciwość. Stworzenie naszym kontrahentom możliwości trwałych i stabilnych relacji biznesowych.

W codziennej działalności stawiamy przede wszystkim na pozytywne nastawienie, kreowanie popytu, dostarczenie produktów, które będą atrakcyjniejsze dla naszych partnerów w biznesie od tych, które oferują nasi konkurenci. […].

„Liderami współczesnego handlu środkami smarnymi nie są Ci, którzy mają najniższe ceny ale Ci, którzy oferują optymalny poziom ochrony. Nawet gdybyś brał(-a) pod uwagę wiele innych, produkty Muscle™ są jedynymi, które naprawdę chcesz kupić.”

– Adam Imeri.