Metal Treatment MT-10®

W dzisiejszych czasach utrzymanie flot samochodowych czy parku maszynowego to spory wydatek poważny problem. Dlatego marzeniem każdej Firmy jest zakup takich produktów, które zapewnią jak najwięcej korzyści i oszczędności.

Maksymalizacja oszczędności paliwa i minimalizacja kosztów naprawy jest teraz bardziej istotna, niż kiedykolwiek wcześniej. Stosując Metal Treatment MT-10® oryginalny, niezawodny markowy produkt Państwa Firma będzie osiągać jeszcze większą satysfakcję z dynamicznego rozwoju. MT-10® to cichsza praca, większa moc i ochrona, mniejsze zużycie paliwa min. 5% mniejsza temperatura i ciśnienie, emisja spalin, opóźnia starzenie się oleju min. 50%. MT-10® regeneruje współpracujące ze sobą części metalowe w trakcie eksploatacji zapewniając długotrwałą ochronę. Metal Treatment MT-10® jest jednym z kluczowych elementów linii specjalistycznych smarów i dodatków smarnych Muscle Products Corp. (MPC) Produkowane przez (MPC) środki smarne są szeroko stosowane na całym Świecie!

Metal Treatment MT-10® został zaprojektowany w celu poprawy właściwości smarnych oleju poprzez uszczelnienie i wygładzenie powierzchni metalu. Stosowany w systemach, w których zaleca się szczególną troskę o dodatkową ochronę ze względu na bardzo wysokie ciśnienie (EP) w warunkach wysokiego tarcia związanego z wysoką temperaturą i ciepłem powstającym podczas pracy poruszających się elementów. MT-10® nie zawiera teflonu (PTFE), grafitu, smarów stałych, silikonu. Przyjazny środowisku naturalnemu. MT-10® jest jednym z nielicznych dodatków smarnych stwarzających ochronę w ekstremalnych ciśnieniach i temperaturach dramatycznie zmniejszając tarcie. Zalecany do wszystkich silników benzynowych & Diesla.

ZALETY: Zmniejsza tarcie i zużycie energii cieplnej, obniża temperaturę roboczą, drastycznie zmniejsza ryzyko przegrzania silnika, zwiększa wydajność i efektywność urządzenie bez konieczności wymiany oleju na nowy, można go dodać w każdym momencie, wygładza, chroni i uszczelnia wszystkie wewnętrzne ruchome części, redukuje tarcie w układach przeniesienia napędu, hałasy i wibracje, długotrwały efekt smarowania, opóźnia starzenie się oleju min. 50%, przedłuża żywotność części, przyjazny dla środowiska naturalnego.

REKOMENDACJE I ZALECANE UŻYCI W PRZEMYŚLE I MOTORYZACJI: Mechanizm napędowy, przekładnie, łożyska , sprzęgła, pompy, reduktory, silniki i układy elektryczne, sprzęt ciężki, silniki benzynowe & Diesel, manualne i automatyczne skrzynie biegów, wspomaganie kierownicy.

Zapobiega tzw. suchemu startowi silnika jednej z głównych przyczyn uszkodzeń i awarii silnika spowodowanych ściekaniem zwykłego oleju do miski olejowej pozostawiając silnik z niedoborem oleju w głównych jego partiach. Rozruch silnika w takich warunkach powoduje nadmierne tarcie metalowych elementów silnika skracając ich żywotność. Redukuje czas przestojów serwisowych pojazdów, maszyn i urządzeń, koszty utrzymania, poprawia rentowność przynosząc realne oszczędności parku maszynowego i obniżając koszty działalności Firmy.

MT-10® jest doskonałej jakości i spełnia najostrzejsze normy bezpieczeństwa, higieny pracy, ochrony środowiska oraz spełnia wszelkie reżimy produkcji wymagane przez współczesne procesy produkcyjne co poparte jest odpowiednimi Świadectwami Jakości m.in. ISO 9001:2000, ISO 14001:2004, ISO 9001:2008

DAWKOWANIE: Silniki benzynowe & Diesel – dodaj 250 ml do 4 – 6 l oleju najlepiej przy każdej wymianie oleju, ale nie jest to warunek Metal Treatment MT-10® można dodać w każdym momencie bez konieczności wymiany oleju na nowy zabieg powtarzać co 20.000 kilometrów. Większe silniki – dodaj 100 ml na każdy 1 litr oleju. Automatyczne skrzynie biegów – dodaj 250 ml do układu. Standardowe skrzynie biegów – dodaj 50 ml na każdy 1 litr oleju. Hydraulika – dodaj 50 ml na każdy 1 litr oleju.

Strona w trakcie aktualizacji.