O nas

iMeriTrading jest firmą handlową ukierunkowaną na wprowadzanie zaawansowanych technologii na rynek krajowy i eksport towarów z Polski za pośrednictwem głównego kontrahenta: Calx Trading Inc. U.S.A. & Egypt

Calx Trading Inc. to firma posiadająca wieloletnie doświadczenie, korzystająca z globalnej sieci agentów i przedstawicieli handlowych wybranych w surowej drodze selekcji, mówiących w językach danego kraju charakteryzujących się wysokim stopniem sprawności organizacyjnych, umiejących rozpoznać potrzeby klienta, przedsiębiorczych, odpowiedzialnych, uczciwych, skłonnych do inwestowania czasu i pieniędzy niezbędnych do zbudowania biznesu w właściwy sposób.

Podstawą działalności iMeriTrading jest wdrażanie, promowanie, importowanie na polski rynek oryginalnych, specjalistycznych środków smarnych: Muscle Products Corp. (MPC)

Muscle Products Corp. (MPC) jest pionierem i jednym z wiodących wytwórców nowoczesnej technologii olejów i smarów oraz dodatków wzbogacających do środków smarnych w U.S.A. od 1985 r. Produkowane przez (MPC) preparaty są szeroko stosowane na całym Świecie.

Wysoka jakość, szeroki asortyment, sprawna dystrybucja oraz duża rozpoznawalność sprawiają, że produkty (MPC) & Lubtech MT-10® są chętnie kupowane zarówno przez przedsiębiorstwa jak i odbiorców indywidualnych.

Mając na uwadze powodzenie z jakim są stosowane m.in. w przemyśle samochodowym, kolejowym, maszynowym i sektorze zbrojeniowym jesteśmy przekonani, że szybko znajdą stałych i wiernych odbiorców w Polsce, Słowacji i Republice Czeskiej.

Produkty (MPC) & Lubtech MT-10® spełniają najostrzejsze normy bezpieczeństwa, higieny pracy, ochrony środowiska oraz wszelkie reżimy produkcji wymagane przez współczesne procesy produkcyjne co poparte jest odpowiednimi Certyfikatami.

Jeśli zależy Państwu na najwyższej jakości olejów i smarów gwarantującej niezawodną pracę używanych przez Państwa maszyn, urządzeń czy pojazdów oraz zwiększeniu wydajności i efektywności, wydłużenie czasu eksploatacji, obniżeniu kosztów energii to nasza oferta spełni Państwa oczekiwania za możliwie najniższą cenę przynosząc realne oszczędności parku maszynowego i obniżając koszty działalności Firmy.

W obliczu kryzysu gospodarczego maksymalizacja oszczędności paliwa i minimalizacja kosztów naprawy jest teraz bardziej istotna, niż kiedykolwiek wcześniej.

iMeriTrading dostarczy pełen asortyment oryginalnych, niezawodnych markowych produktów dzięki, którym Państwa Firma będzie osiągać jeszcze większą satysfakcję z dynamicznego rozwoju.

Naszym priorytetem w działaniu jest zapewnienie obecnym i przyszłym klientom obsługi na najwyższym poziomie, ciągły rozwój poszerzający wiedzę i kompetencje, profesjonalizm, zaufanie i uczciwość. Stworzenie naszym kontrahentom możliwości trwałych i stabilnych relacji biznesowych.

W codziennej działalności stawiamy przede wszystkim na pozytywne nastawienie, kreowanie popytu, dostarczenie produktów, które będą atrakcyjniejsze dla naszych partnerów w biznesie od tych, które oferują nasi konkurenci.

„Aby osiągnąć pełny sukces, musimy oferować najlepsze produkty i to jest dokładnie to co robimy”.